Twój koszyk jest pusty

Producenci
 

Hybrydowy French Manicure

HYBRYDOWY FRENCH MANICURE SHELLAC

 

Krok 1

Przygotowanie dłoni i paznokci do zabiegu

Przed rozpoczęciem nakładania Shellac'a, należy nadać paznokciom odpowiedni kształt (pilnik Kanga 240/240), usunąć skórki za pomocą Cuticle Away, dokładnie umyć i wysuszyć dłonie oraz oczyścić paznokcie preparatem Scrub Fresh. Matowienie płytki nie jest wymagane, chociaż w przypadku nierównych i rozdwajających się paznokci może wydłużyć czas utrzymywania się na nich lakieru (pilniki i polerki).

Krok 2

Nakładamy bazę

CND Shellac UV Base Coat - BAZA
Jedna cienka warstwa UV Base Coat to wszystko czego potrzebujesz w pierwszym etapie systemu Shellac. Jest podstawą dla dalszych warstw Shellac oraz zapewnia doskonałą przyczepność koloru do paznokci.

Jak nakładać?

Przed użyciem należy wstrząsnąć energicznie butelkę, w celu dokładnego wymieszania jej zawartości. Następnie nakładamy na każdy paznokieć cienką warstwę bazy, nie zapominając o pomalowaniu krawędzi paznokcia oraz jego brzegów. Jest to bardzo istotne, w przeciwnym wypadku manicure będzie bardziej podatny na uszkodzenia. Bazę utwardzamy w lampie UV przez 10-30 sekund. W przypadku, gdy baza nie będzie wysychać, należy wydłużyć czas utwardzania. Ważne, aby żarówki w lampie były dobrej jakości i miały odpowiednią moc. Zaleca się stosowanie lamp UV o mocy 36 W (4x9 W).

Krok 3

Nakładanie koloru

CND Shellac UV Color Coat - KOLOR
Kluczowy etap w systemie Shellac, to nakładanie koloru, który utrzymuje się nawet do 21 dni. Nakłada się go jak zwykły lakier - za pomocą pędzelka. W ten sposób możemy łatwo nałożyć kolorową warstwę, która równomiernie pokryje powierzchnię paznokci. Wszystkie kolory utwardza się w lampie UV.

Jak nakładać?

Do standardowego french manicure/pedicure najlepiej wybrać odcienie beżu lub różu, na przykład Negligee, Beau, Romatique lub Clearly Pink. 
Tak jak w przypadku bazy, butelkę z kolorem również należy wstrząsnąć w celu dokładnego wymieszania jej zawartości. Następnie otwieramy ją i delikatnie wycieramy nadmiar lakieru z brzegu pędzelka. Na uprzednio utwardzoną bazę nakładamy jedną warstwę wybranego kolory. Równomiernie pokrywamy nim całą płytkę paznokcia, pamiętając o pomalowaniu jego krawędzi i brzegów. Następnie utwardzamy kolor w lampie UV przez 2 minuty. Ponieważ należy nałożyć dwie warstwy koloru wszystkie opisane w tym kroku czynności trzeba powtórzyć.

Krok 4

Malujemy końcówkę French

Do pomalowania końcówek paznokci najlepiej użyć białego koloru Cream Puff (lub innego koloru zgodnie z własnym gustem). Po uprzednim utwardzeniu w lampie dwóch warstw wybranego koloru pokrywającego całe paznokcie, malujemy na nich cienkie, białe końcówki (nie zapominając o pokryciu lakierem brzegów paznokci). Ważne, aby warstwa tworząca jasną końcówkę była jak najcieńsza, bo wtedy manicure lepiej się prezentuje. Do skorygowania linii uśmiechu można użyć pędzelka do żelu, który macza się w alkoholu izopropylowym (po każdej korekcie należy wytrzeć pędzelek za pomocą wacika). Tak pomalowane paznokcie utwardzamy w lampie UV przez 2 minuty. W przypadku gdy po wyjęciu z lampy, biała warstwa nie jest dostatecznie biała i widać prześwity, można nałożyć jeszcze jedną cieniutką warstwę oraz ponownie ją utwardzić.

Krok 5

Nakładamy UV Top Coat

CND Shellac UV Top Coat - TOP
Pojedyncza warstwa UV Top Coat zapewnia paznokciom trwałe, odporne na zarysowania lustrzane wykończenie. Stanowi końcowy etap systemu Shellac, czyli uszczelnienie i ochronę. Paznokcie mogą sprawiać wrażenie mokrych.

Jak nakładać?

Top nakłada się tak samo jak kolor, rozprowadzając go równomiernie po powierzchni paznokci za pomocą pędzelka. Ważne jest to, aby pamiętać o dokładnym zamalowaniu krawędzi i brzegów paznokci. Po nałożeniu cienkiej warstwy należy ją utwardzić przez 2 minuty w lampie UV. Następnie przemywamy paznokcie wacikiem bezpyłowym nasączonym 99% alkoholem. Na koniec nakładamy olejek Solar Oil na górną część płytki paznokcia i skórę dookoła niego. Nakładanie oraz wmasowanie olejku poprawia ich stan i wygląd. 

Dlaczego proces nakładania hybrydowego french manicure wygląda właśnie tak?

Jeśli nałożysz biały kolor (Cream Puff) jako pierwszy, zaraz po nałożeniu BAZY (a przed nałożeniem koloru pokrywającego całą płytkę paznokcia) i zechcesz skorygować linię uśmiechu używając pędzelka nasączonego alkoholem izopropylowym czy ScrubFresh'em, to środek ten naruszy utwardzoną wcześniej BAZĘ. Wówczas manicure nie będzie tak trwały, jak powinien.

Czy na białą końcówkę wystarczy tylko jedna warstwa Cream Puff?

Jedna warstwa Cream Puff powinna wystarczyć do otrzymania pięknej czystej bieli. Jeśli po utwardzeniu, na białej powierzchni widać smugi itp. upewnij się, że przed aplikacją produktu energicznie wstrząsnęłaś butelką. Jeśli czujesz potrzebę nałożenie drugiej białej warstwy dla mocniejszego efektu, możesz to zrobić. Pamiętaj jednak, że warstwy muszą być cienkie i każda z nich należy utwardzać odpowiednio długo w lampie.

Zobacz wideo

Zobacz jak robią to profesjonaliści z firmy CND: http://youtu.be/r0A8wzso0PY

 

 

HYBRYDOWY FRENCH MANICURE GELISH
 
  • Krok 1 - Przygotowanie
  • Krok 2 - Nakładamy bazę
  • Krok 3 - Nakładamy kolor
  • Krok 4 - Malujemy końcówkę French
  • Krok 5 - Nakładamy top

 

Krok 1

Przygotowanie

Przed rozpoczęciem nakładania Gelish'a, należy nadać paznokciom odpowiedni kształt, można też zmatowić płytkę (polerka HARMONY 100/180), usunąć lub odsunąć skórki, dokładnie umyć i wysuszyć dłonie oraz przemyć paznokcie Hand & Nail Harmony Cleanser. Można również nanieść Hand & Nail Harmony pH Bond.

Krok 2

Nakładamy bazę

Gelish Foundation Base Gel - BAZA
Jedna cienka warstwa Foundation Base Gel - Gelish jest podstawą dla dalszych warstw manicure wykonywanego produktami Gelish oraz zapewnia doskonałą przyczepność koloru do paznokci.

Jak nakładać?

Przed użyciem należy wstrząsnąć energicznie butelkę, w celu dokładnego wymieszania jej zawartości. Następnie nakładamy na każdy paznokieć cienką warstwę bazy, nie zapominając o pomalowaniu krawędzi paznokcia oraz jego brzegów. Jest to bardzo istotne, w przeciwnym wypadku manicure będzie bardziej podatny na uszkodzenia. Bazę utwardzamy w lampie UV przez 1 minutę lub w lampie LED przez 10 sekund. Następnie przecieramy lepką warstwę za pomocą suchego wacika.

Krok 3

Nakładamy kolor

Gelish Soak Off Gel Polish - KOLOR
Kluczowy etap, to nakładanie koloru, który utrzymuje się nawet do 21 dni. Nakłada się go jak zwykły lakier - za pomocą pędzelka. W ten sposób możemy łatwo nałożyć kolorową warstwę, która równomiernie pokryje powierzchnię paznokci. Wszystkie kolory utwardza się w lampie UV lub LED.

Jak nakładać?

Do standardowego french manicure/pedicure najlepiej wybrać odcienie różu lub beżu, na przykład Simple Sheer, Bashful, Ambience, Little Princess, Sweet Dream.

Tak jak w przypadku bazy, butelkę z kolorem również należy wstrząsnąć w celu dokładnego wymieszania jej zawartości. Następnie otwieramy ją i delikatnie wycieramy nadmiar lakieru z brzegu pędzelka. Na uprzednio utwardzoną bazę nakładamy jedną warstwę wybranego kolory. Równomiernie pokrywamy nim całą płytkę paznokcia, pamiętając o pomalowaniu jego krawędzi i brzegów. Następnie utwardzamy kolor w lampie UV przez 1 - 2 minut lub w lampie LED przez 20 – 30 sekund (w zależności od tego czy używamy jasnego czy ciemnego koloru). Ponieważ możemy nałożyć dwie warstwy koloru wszystkie opisane w tym kroku czynności trzeba powtórzyć.

Krok 4

Malujemy końcówkę French

Do pomalowania końcówek paznokci najlepiej użyć białego koloru - Arctic Freeze, Sheek White, Snow Bunny. Po uprzednim utwardzeniu w lampie dwóch warstw wybranego koloru pokrywającego całe paznokcie, malujemy na nich cienkie, białe końcówki (nie zapominając o pokryciu lakierem brzegów paznokci). Ważne, aby warstwa tworząca jasną końcówkę była jak najcieńsza, bo wtedy manicure lepiej się prezentuje. Do skorygowania linii uśmiechu można użyć pędzelka do żelu, który macza się w alkoholu izopropylowym (po każdej korekcie należy wytrzeć pędzelek za pomocą wacika). Tak pomalowane paznokcie utwardzamy w lampie UV przez 2 minuty lub w lampie LED przed 30 sekund.

Krok 5

Nakładamy UV Top Coat

Gelish Top It Off - TOP
Pojedyncza warstwa Top It Off - Gelish zapewnia paznokciom trwałe, odporne na zarysowania lustrzane wykończenie. Uszczelnia i chroni manicure.

Jak nakładać?

Top nakłada się tak samo jak kolor, rozprowadzając go równomiernie po powierzchni paznokci za pomocą pędzelka. Ważne jest to, aby pamiętać o dokładnym zamalowaniu krawędzi i brzegów paznokci. Po nałożeniu cienkiej warstwy należy ją utwardzić przez 2 minuty w lampie UV lub przez 20 sekund w lampie LED. Następnie przemywamy paznokcie wacikiem nasączonym Hand & Nail Harmony Cleanser. Na koniec nakładamy olejek Hand & Nail Harmony Nourish Cuticle Oil.

Google+
Sklep Nefryt - Kosmetyki z USA © 2019
obsługa sklepu jacekkobus.com