Twój koszyk jest pusty

Producenci
 

Hybrydowy Manicure

HYBRYDOWY MANICURE

 

Krok 1

Przygotowanie

Przed rozpoczęciem nakładania Shellac'a, należy nadać paznokciom odpowiedni kształt (pilnik Kanga 240/240), usunąć skórki za pomocą Cuticle Away, dokładnie umyć i wysuszyć dłonie oraz oczyścić paznokcie preparatem Scrub Fresh. Matowienie płytki nie jest wymagane, chociaż w przypadku nierównych i rozdwajających się paznokci może wydłużyć czas utrzymywania się na nich lakieru (pilniki i polerki).

Krok 2

Nakładamy bazę

Jedna cienka warstwa UV Base Coat  jest niezbędnym elementem poprzedzającym nakłożenie lakieru hybrydovego, stanowi podstawę dla kolejnych warstw oraz zapewnia doskonałą przyczepność koloru do  paznokci.

Jak nakładać?

Przed użyciem należy energicznie wstrząsnąć butelkę, w celu dokładnego wymieszania jej zawartości. Następnie nakładamy na każdy paznokieć cienką warstwę bazy, nie zapominając o pomalowaniu krawędzi paznokcia oraz jego brzegów. Jest to bardzo istotne, w przeciwnym wypadku manicure będzie bardziej podatny na uszkodzenia. Bazę utwardzamy w lampie UV przez 10-30 sekund. W przypadku, gdy baza nie będzie wysychać, należy wydłużyć czas utwardzania. Ważne, aby żarówki w lampie były dobrej jakości i miały odpowiednią moc. Zaleca się stosowanie lamp UV o mocy 36 W (4x9 W).

Krok 3

Nakładamy kolor

Staranne nałożenie koloru sprawia, że lakier utrzymuje się nawet do 21 dni. Za pomocą pędzelka równomiernie rozprowadzamy warstwę koloru na powierzchni paznokci i wokół ich brzegów - lakier utwardza się pod wpływem promieni UV.

Jak nakładać?

Tak jak w przypadku bazy, butelkę z kolorem również należy wstrząsnąć w celu dokładnego wymieszania jej zawartości. Następnie otwieramy ją i delikatnie wycieramy nadmiar lakieru z brzegu pędzelka. Na uprzednio utwardzoną bazę nakładamy jedną warstwę wybranego koloru. Równomiernie pokrywamy nim całą płytkę paznokcia, pamiętając o pomalowaniu jego krawędzi i brzegów. Następnie utwardzamy kolor w lampie UV przez 2 minuty. Ponieważ należy nałożyć dwie warstwy koloru wszystkie opisane w tym kroku czynności trzeba powtórzyć. Nakładając drugą warstwę możemy użyć tego samego koloru bądź wybrać inny, tworząc tym samym nowy odcień.

Krok 4

Nakładamy Top

Pojedyncza warstwa UV Top Coat zapewnia paznokciom trwałe, odporne na zarysowania lustrzane wykończenie. Stanowi końcowy etap manicur, czyli jego uszczelnienie i ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych. Paznokcie mogą sprawiać wrażenie lepkich, więc należy je przetrzeć preparatem odtłuszczającym (Cleanser).

Jak nakładać?

Top nakłada się tak samo jak kolor, rozprowadzając go równomiernie po powierzchni paznokci za pomocą pędzelka. Ważne jest to, aby pamiętać o dokładnym pomalowaniu krawędzi i brzegów paznokci. Po nałożeniu cienkiej warstwy należy ją utwardzić przez 2 minuty w lampie UV. Następnie przemywamy paznokcie wacikiem bezpyłowym nasączonym 99% alkoholem. Na koniec nakładamy olejek Solar Oil na górną część płytki paznokcia i skórę dookoła niego. Nakładanie oraz wmasowanie olejku poprawia ich stan i wygląd.

Krok 5

Usuwanie

Remover Wraps - PLASTRY ZMYWAJĄCE
Dzięki plastrom Remover Wraps usunięcie lakieru zajmie około 10 minut i odbywa się bez ingerencji w wewnętrzne warstwy płytki paznokcia. Wystarczy nasączyć acetonem (99%) płatek przytwierdzony do plastra, a następnie zawinąć go na paznokciach i zakleić zgodnie z instrukcją znajdującą się na opakowaniu. Należy powtórzyć czynność na każdym pomalowanym paznokciu. Po około 10 minutach można zdjąć plastry lekko pocierając przy tym płytki paznokci. Pozostałości lakieru należy zdjąć drewnianym patyczkiem dołączonym do opakowania.

 

UWAGI:

1. BAZA po utwardzeniu jest jeszcze lepka, co jest całkowicie normalne. Nie należy jej niczym przemywać ani dotykać przed nałożeniem koloru. 

2. Po nałożeniu i utwardzeniu 2 warst koloru i po utwardzeniu warstwy TOP'u, na paznokciach pozostaje lepki film, który należy usunąć poprzez przemycie paznokci wacikiem bezpyłowym nasączonym alkoholem izopropylowym (Cleanser'em). Po tej czynności paznokcie stają się całkowicie suche i mają piękny połysk, czyli manicure można uznać za ukończony.

3. Pomiędzy nakładaniem kolejnych warstw nie należy przemywać paznokci specjalnymi preparatami. Paznokcie przemywane są Scrub Fresh'em przed nałożeniem bazy, a alkoholem izopropylowym (Cleaner'em) po utwardzeniu TOP'u.

Zobacz wideo

Zobacz jak robią to profesjonaliści z firmy CND: http://youtu.be/KDGgHtIuxYo

 
 

Google+
Sklep Nefryt - Kosmetyki z USA © 2019
obsługa sklepu jacekkobus.com